Bosch 36V Lithium-ion Batteri 4,0Ah

Bosch 36V lithium-ion batteri på 4,0Ah er ideelt til krævende havearbejde og sikrer høj ydelse og lang driftstid. Med LED-indikatorer kan du nemt overvåge batteristatus. Batteriet er kompatibelt med en række Bosch 36V havemaskiner.

Bosch 36V Lithium-ion Batteri 4,0Ah koster lige nu 1.317 kr. En stigning på 20,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.091 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.091 kr (17. april 2026) og 1.390 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.317 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch 36 V/4,0 Ah lithium-ion-akku
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch 36 V/4,0 Ah lithium-ion-akku Systemtilbehør F016800346
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch 36V Lithium-ion batteri 4,0Ah
1.399 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch 36V Li-on batteri, 4,0 Ah
1.466 kr
Total: 1.466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Batteri Li-ion 4Ah
1.508 kr
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Genopladeligt Batteri 36v 4,0 Ah Lithium-ion-akku
1.560 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Batteri Li-ion 4Ah
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch 36V Lithium-ion batteri 4,0Ah
1.899 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch 36V Lithium-ion batteri 4,0Ah
1.899 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Elektrisk værktøj batterier