BOSCH 1600A019R8

4.5 (248 anmeldelser)

BOSCH 1600A019R8 batteri- og opladersæt er den ideelle løsning til dine elværktøjbehov. Med en pålidelig oplader og et effektivt 12 V batteri er du godt dækket ind til forskellige byggeprojekter. Det kompakte design sikrer nem transport og opbevaring, mens den høje kvalitet garanterer lang levetid.

BOSCH 1600A019R8 koster lige nu 684 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 665 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 665 kr (09. maj 2026) og 684 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 684 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional 2 x GBA 12V 2.0Ah + GAL 12V-40
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional oplader med 2 x 12V 2,0Ah batteri
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch 2 x GBA 12V 2.0Ah + GAL 12V-40 Startsæt 1600A019R8
710 kr
+ 49 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch 12V oplader- og batterisæt 1600A019R8 GAL 12V-40 + 2× GBA 12V 2,0Ah
1.039 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier