Bøjning Vertikal 18-200 FZV

Bøjning Vertikal 18-200 FZV er en robust og varmgalvaniseret komponent, der sikrer en effektiv forbindelse i dit kabelinstallationssystem. Den er kompatibel med KHZ/SP/SPZ systemer og designet til at modstå korrosion i klasse C1-C4, hvilket gør den ideel til både indendørs og udendørs brug.

Bøjning Vertikal 18-200 FZV koster lige nu 1.004 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 966 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 966 kr (15. april 2026) og 1.004 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.004 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Vertikalafgrening 18 200Mm Fzv
1.004 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.043 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bjning vertikal 18-200 FZV, stl, varmgalvaniseret
1.050 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wibe Bøjning-vertikal 18- 200
1.071 kr
+ fri fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wibe 18 200 mm FZV Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4
2.429 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.508 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wibe Group
Kategori: Værktøj tilbehør