Blundstone Støvle 585

Blundstone Støvle 585 tilbyder en klassisk komfort med en elegant rustikbrun læderoverdel. Den slidstærke polyurethan-ydersål og vandafvisende Nubuck sikrer holdbarhed og komfort til både jagt og fritid.

Blundstone Støvle 585 koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 15,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.300 kr (01. marts 2026) og 1.499 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Blundstone Classic Comfort 585, rustic brown-47 / UK 12 Vandrestøvler
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Blundstone støvle Model 585
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Daverkosen favicon
Daverkosen
Blundstone Støvle 585, Rustic Brown Rustic Brown / 47
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Blundstone Chelsea Boot Classic #585 Mens, Rustic Brown
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blundstone
Kategori: Sko