Bluey Figurer 8 Pakke

Oplev magien fra den populære børneserie med Bluey figurerne. Dette sæt indeholder 8 figurer, herunder Blueys familie og venner, perfekt til at genskabe TV-seriens eventyr og lade fantasien få frit løb.

Bluey Figurer 8 Pakke koster lige nu 209 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (01. maj 2026) og 209 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bluey Familen og venner figurer 8 pk.
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bluey Figurer 8 figurer pk.
209 kr
+ 49 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
BLUEY multipakke med 8 figurer S3
277 kr
Total: 277 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bluey Figurer 8-pak Blueys Familie & Venner
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bluey Figurer Sæt Med 8 Stk
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BLUEY
Kategori: Legetøj