BlueWalker PowerWalker VI 850 LCD

Bedste pris
Faldet 4.5%
618kr
948 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

BlueWalker PowerWalker VI 850 LCD er en alsidig UPS, der sikrer pålidelig strømbeskyttelse til dine enheder. Med en kapacitet på 850VA/480W, to Schuko-stik og USB-tilslutning er den ideel til både kontor- og hjemmebrug. Integreret LCD-skærm giver et klart overblik over status, mens RJ-11 beskytter mod overspændinger.

BlueWalker PowerWalker VI 850 LCD koster lige nu 618 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 647 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 618 kr (24. juni 2026) og 647 kr (16. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 618 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120017 PowerWalker VI LCD 850VA/480W
618 kr
+ 39 kr fragt
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VI 850 LCD Schuko
648 kr
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 850 Lcd,2x Schuko Outlets,850va,no Fan,0,56opf,black
948 kr
+ 39 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.5%

Specifikationer

Mærke: BlueWalker GmbH
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning