BlueWalker PowerWalker VI 800 SW

4.5 (10 anmeldelser)
BlueWalker PowerWalker VI 800 SW
Bedste pris
Stabil pris
719kr
936 krSPAR 23%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VI 800 SW UPS leverer stabil backup-strøm til kritisk IT-udstyr med en kapacitet på 800VA/480W. Den sikrer kontinuerlig drift med to AC-udgange og linje-interaktiv teknologi, der beskytter mod strømafbrydelser og spændingssvingninger. Med indbygget sikkerhed som hørbare alarmer og kortslutningsbeskyttelse, er det en pålidelig løsning til kontor- og hjemmebrug.

BlueWalker PowerWalker VI 800 SW koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (07. april 2026) og 719 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VI 800 SW Schuko
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120080 PowerWalker VI SW 800VA/480W
840 kr
+ 39 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 800 Sw Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 800 Sw Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning