BlueWalker PowerWalker VI 600 SW

BlueWalker PowerWalker VI 600 SW er en line interactive UPS med ren sinusbølge-udgang, der sikrer stabil strøm til følsom elektronik. Med en kapacitet på 600VA/360W og indbygget spændingsregulering holdes udgangen mellem 220 V og 240 V. Enheden beskytter mod kortslutning, overbelastning og overladestrøm til batteriet. LCD-, LED- og lydalarmer gør overvågning nem, og de to Schuko-udtag gør den velegnet til små servere, workstations og routere.

BlueWalker PowerWalker VI 600 SW koster lige nu 860 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 728 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 728 kr (12. maj 2026) og 860 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 860 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VI 600 SW Schuko
860 kr
Total: 860 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 600 Sw Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,6 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120079 PowerWalker VI SW 600VA/360W
874 kr
+ 39 kr fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning