BlueWalker PowerWalker VI 2000 SCL

PowerWalker VI 2000 SCL UPS tilbyder pålidelig strømbeskyttelse til dit elektronikudstyr med en kapacitet på 2000VA/1200W. Denne Line Interactive UPS er udstyret med 4 Schuko-udgange og et brugervenligt touch display, der sikrer optimal kontrol og overvågning. Ideel til at beskytte mod strømafbrydelser og elektriske forstyrrelser.

BlueWalker PowerWalker VI 2000 SCL koster lige nu 1.394 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.377 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.377 kr (07. juli 2026) og 1.394 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.394 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWalker UPS VI 2000 SCL
1.394 kr
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10121143 PowerWalker VI SCL 2000VA/1200W
1.404 kr
+ fri fragt
Total: 1.404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VI 2000 SCL UPS 2000VA /
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 2000 Scl 2000va / 1200w
2.139 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.178 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BlueWalker GmbH
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning