BlueWalker PowerWalker VFI 2000 CRM LCD

5.0 (2 anmeldelser)

BlueWalker PowerWalker VFI 2000 CRM LCD er en pålidelig UPS designet til servere og netværk. Med dobbeltkonvertering og en kapacitet på 2000VA/1600W sikrer den kontinuerlig drift ved strømafbrydelser. Den monterbare enhed er nem at installere i racksystemer.

BlueWalker PowerWalker VFI 2000 CRM LCD koster lige nu 3.871 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.814 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.814 kr (03. juni 2026) og 3.999 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.871 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122001 PowerWalker VFI CRM LCD 2000VA/1600W
3.871 kr
+ fri fragt
Total: 3.871 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 2000crm Lcd
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 2000crm Lcd
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfi 2000 Crm Ups, 2000 Va, 3xc13, 0.8 Of, Lcd, Blac
6.329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning