BlueWalker PowerWalker VFD 600 APFC

4.5 (4 anmeldelser)
BlueWalker PowerWalker VFD 600 APFC
Bedste pris
Stabil pris
586kr
996 krSPAR 41%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

BlueWalker PowerWalker VFD 600 APFC UPS tilbyder pålidelig strømbeskyttelse til hjemmekontoret eller arbejdsstationen. Med en kapacitet på 600VA/300W og inkluderede Schuko-udtag er denne UPS ideel til at håndtere strømafbrydelser og beskytte dit udstyr mod strømstød. Udskiftelige batterier gør vedligeholdelse nemt og bekvemt.

BlueWalker PowerWalker VFD 600 APFC koster lige nu 586 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 586 kr (07. april 2026) og 586 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfd 600 Apfc
586 kr
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfd 600 Apfc
586 kr
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120410 PowerWalker VFD APFC 600VA/300W
647 kr
+ 39 kr fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VFD 600 APFC Schuko
684 kr
Total: 684 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VFD 600 full APFC PSU support
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfd 600 Apfc, 6x Schuko Outlets, 600va, 0,50 Opf, Black
996 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning