Blücher Waterline vandlås

Blücher Waterline vandlås er ideel til sikre afløbssystemer. Fremstillet i robust rustfrit stål med en EPDM gummi pakning, sikrer denne vandlås en pålidelig og holdbar løsning. Med et vandret udløb på Ø50 mm og en kapacitet på op til 0,7 l/s passer den perfekt til diverse installationstyper.

Blücher Waterline vandlås koster lige nu 582 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (25. april 2026) og 590 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher Waterline vandlås til indstøbning
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher Waterline vandlås, Ø50 mm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Waterline vandls, udlb: 1"/50mm, vandret
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Blücher WATERLINE VANDLÅS, Udløb: 1½/Ø50mm, vandret
654 kr
+ 49 kr fragt
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher Waterline vandlås med vandret Ø50mm/1.1/2. Til indstøb, Rustfrit stål
709 kr
+ 79 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Blücher Waterline vandlås, Ø50 mm
803 kr
+ 39 kr fragt
Total: 842 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher Waterline vandlås, Ø50 mm
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Vandlåse