Blücher EuroPipe Skydemuffe 110 mm

Blücher EuroPipe skydemuffe med en diameter på 110 mm er udført i syrefast stål af typen AISI316L. Ideel til afløbsinstallationer i både boliger og industri. Den nemme push-fit samling sikrer hurtig og effektiv installation, mens den syrefaste konstruktion garanterer langvarig holdbarhed.

Blücher EuroPipe Skydemuffe 110 mm koster lige nu 267 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (23. april 2026) og 273 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 267 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher skydemuffe 110 mm rustfri/syrefast
267 kr
+ 39 kr fragt
Total: 306 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Blücher EuroPipe skydemuffe 110 mm, syrefast stål
273 kr
+ 78 kr fragt
Total: 351 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EuroPipe rustfri / syrefast skydemuffe 110 mm
292 kr
+ 39 kr fragt
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher EuroPipe skydemuffe 110 mm, syrefast stål
296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Skydemuffe 110 Mm Aisi316L
335 kr
+ 64 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher EuroPipe afløbs skydemuffe 110 mm
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Hjem og have