Blücher EuroPipe P-vandlås Ø50 mm

Blücher EuroPipe P-vandlås er fremstillet i rustfrit syrefast stål, ideel til både bolig og industri. Med en diameter på 50 mm og en bøjning på 87,5° sikrer den effektiv vandlåsning og nem installation via push-fit system. Ståltype AISI 316L sikrer lang holdbarhed og korrosionsbestandighed.

Blücher EuroPipe P-vandlås Ø50 mm koster lige nu 706 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 678 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 678 kr (18. juni 2026) og 741 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 706 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher vandlås 50 mm 87,5° rustfri/syrefast
706 kr
+ 39 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher EuroPipe P-vandlås, Ø50 mm, rustfrit stål
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EuroPipe rustfri / syrefast P-vandls 50 mm
747 kr
+ 39 kr fragt
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher EuroPipe P-vandlås 50 mm, syrefast stål
783 kr
+ 79 kr fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher EuroPipe P-vandlås, Ø50 mm, rustfrit stål
1.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.1%

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Vandlåse