Blücher EuroPipe ekscentrisk reduktion Ø110/Ø50mm

Blücher EuroPipe ekscentrisk reduktion er en pålidelig løsning til afløbssystemer i boliger og industri. Fremstillet af rustfrit stål AISI 304, sikrer den holdbarhed og korrosionsbestandighed. Det lette push-fit system gør installationen enkel og effektiv, mens den tyndvæggede konstruktion opfylder CEN standarden EN 1124.

Blücher EuroPipe ekscentrisk reduktion Ø110/Ø50mm koster lige nu 278 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 261 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 261 kr (30. maj 2026) og 278 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 278 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Blücher EuroPipe excentrisk reduktion 110/50 mm. Rustfrit stål
278 kr
+ 78 kr fragt
Total: 356 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher EuroPipe reduktion, Ø50x110mm, rustfrit stål
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher reduktion 110/50 mm excentrisk rustfri
282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EuroPipe rustfri overgang excentrisk 110 x 50 mm
308 kr
+ 39 kr fragt
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher EuroPipe excentrisk reduktion 110/50 mm. Rustfrit stål
314 kr
+ 79 kr fragt
Total: 393 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Excentrisk Overgang Ø110X50Mm Aisi304
355 kr
+ 64 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher EuroPipe reduktion, Ø50x110mm, rustfrit stål
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: God Pris