Blücher EuroPipe Bøjning 87,5° Ø75 mm

Blücher EuroPipe 87,5° bøjning er fremstillet af høj-kvalitets rustfrit stål AISI 304, ideel til både bolig- og industrirørinstallationer. Designet med et let anvendeligt push-fit system, sikrer denne bøjning hurtig og effektiv samling. Perfekt til afløbssystemer, hvor robusthed og holdbarhed er nødvendige.

Blücher EuroPipe Bøjning 87,5° Ø75 mm koster lige nu 264 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 255 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 255 kr (30. april 2026) og 264 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 264 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Blücher EuroPipe bøjning 87,5°. 75 mm. Rustfrit stål
264 kr
+ 78 kr fragt
Total: 342 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher bøjning 87,5° 75 mm rustfri
267 kr
+ 39 kr fragt
Total: 306 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher EuroPipe bøjning 87,5°. 75 mm. Rustfrit stål
296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
EuroPipe rustfri bjning 87,5 75 mm
311 kr
+ 39 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bøjning 87,5 Grader Ø75Mm Aisi304
335 kr
+ 64 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 87.5°, Ø75 mm, rustfrit stål
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 87.5°, Ø75 mm, rustfrit stål
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: God Pris