Blücher Circle afløbsskål Ø32 mm

Blücher Circle afløbsskål er designet til vinylgulve og har et vandret udløb på Ø32 mm. Dens robuste rustfri stålkonstruktion sikrer langvarig holdbarhed, mens den runde ramme giver en elegant finish til dit gulv. Perfekt til hjemmet, hvor der kræves en pålidelig vandafledning.

Blücher Circle afløbsskål Ø32 mm koster lige nu 582 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 572 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 572 kr (09. juni 2026) og 582 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Blcher Circle Mini gulvaflb 155 mm til vinylgulv
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blucher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø32 mm
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blucher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø32 mm
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Blucher Circle afløbsskål, til vinylgulv, Ø32 mm
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
667 kr
+ 39 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher Circle afløbsskål 32 mm vandret afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
719 kr
+ 79 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afløb