Blücher 50 mm afløbsskål

Blücher 50 mm afløbsskål er ideel til vinylgulve med sin justerbare funktion og vandrette udløb. Fremstillet af holdbart rustfrit stål, hvilket sikrer langvarig holdbarhed og modstandsdygtighed over for korrosion. Perfekt til både private og professionelle installationer.

Blücher 50 mm afløbsskål koster lige nu 714 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 681 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 681 kr (17. april 2026) og 714 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 714 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blücher boligafløb 50 mm VL til vinyl
714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blücher afløbsskål, til vinylgulv, Ø50 mm
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
BLCHER boligaflb Circle, lav, til vinyl, uden studs, vandret, 50 mm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Afløbsskål Ø50Mm Vandret Vinyl
780 kr
+ 72 kr fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Blücher afløbsskål, til vinylgulv, Ø50 mm
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blücher CIRCLE gulvafløb med vandret Ø50 mm afløb. Til vinyl. Rustfrit stål
913 kr
+ 79 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blücher afløbsskål, til vinylgulv, Ø50 mm
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afløb