Blue Star Olieabsorberingsmåtte SMS Grå Kraftig 40×50cm

Bedste pris
Stabil pris
1.489kr
2.415 krSPAR 38%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Blue Star Olieabsorberingsmåtte SMS Grå Kraftig 40×50cm er designet til effektiv håndtering af væskespild. Den grå måtte absorberer op til 0,8 liter væske pr. ark og sikrer rene, tørre overflader på arbejdspladsen eller i hverdagen. Pakken indeholder 100 måtter, der samlet kan absorbere op til 120 liter. Måtten er velegnet til både olie og kemikaliespild.

Blue Star Olieabsorberingsmåtte SMS Grå Kraftig 40×50cm koster lige nu 1.489 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.489 kr (09. maj 2026) og 1.489 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.489 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Olieabsorberingsmåtte USMS kraftig 40×50cm, 100stk
1.489 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Blue Star Olieabsorberingsmåtter 40×50cm 100 stk
1.748 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.803 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
BlueStar Universalmåtte SMS Grå Kraftig 120 Liter 40 x 50 cm 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier
2.415 kr
+ fri fragt
Total: 2.415 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BlueStar