Blue Electric Varmeblæser 9kW

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.399 krSPAR 43%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Blue Electric 9kW varmeblæser er ideel til effektiv opvarmning af industrilokaler. Med en robust metalkonstruktion og praktisk bærehåndtag tilbyder den tre effektindstillinger: blæser, 4500W og 9000W. Varmeblæseren har en justerbar termostat og en indbygget overophedningssikring, hvilket sikrer sikker og præcis regulering af temperaturen.

Blue Electric Varmeblæser 9kW koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (08. april 2026) og 799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric 9kW Varmeblæser
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Blue Electric varmeblæser IP24 9kW/400V
866 kr
+ 49 kr fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BLUE ELECTRIC Varmeblæser 9kw med regulerbar termostat. 4-trinsomskifter 400V
1.066 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric Varmeblæser 9kW 400V, blå
1.102 kr
+ fri fragt
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric DVA varmeblæser med 9000W
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric DVA varmeblæser med 9000W
1.359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric DVA varmeblæser med 9000W
1.375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric DVA varmeblæser, 9000W
1.389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric DVA varmeblæser med 9000W
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dva
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med termostat
varmekilde: Elektrisk