Blue Electric Plus-line 40M

Blue Electric Plus-line kabeltromle på 40 meter tilbyder en praktisk løsning med en fast kerne, der forhindrer kabelrod. Den er udstyret med 4 stikudtag og en termosikring, hvilket gør den ideel til håndværkere, der har brug for en pålidelig og sikker kraftforsyning.

Blue Electric Plus-line 40M koster lige nu 699 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 689 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 689 kr (08. april 2026) og 699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric Plus-line kabeltromle, 40 m, blå
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric Plus-line kabeltromle, 40 m, blå
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric Plus-line kabeltromle, 40 m, blå
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric Plus-line kabeltromle, 40 m, blå
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric Kabeltromle +PlusLine 40 M 1940892
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric Cable drum +PlusLine 40 M
986 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BLUE ELECTRIC Kabeltromle 40M PlusLine Fast kerne
1.000 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric Plus-line kabeltromle, 40 m, blå
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Plusline kabeltromle 230V 4×DK-udtag, 40mtr
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Blue Electric
Kategori: Forlængerledninger