Blue Electric LED strip V2.0

Blue Electric LED strip V2.0 er et alsidigt lysbånd med 1500 lumen per meter. Ideelt til både indendørs og udendørs brug, takket være den robuste IP65-beskyttelse. Perfekt til byggepladser og hjem, kan forlænges op til 50 meter, og leverer en klar og jævn belysning.

Blue Electric LED strip V2.0 koster lige nu 549 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (08. april 2026) og 549 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 15 meter
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 15 meter
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 15 meter
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric LED strip V2.0, 15 meter
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 15m 2173629
750 kr
+ 49 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 15 meter
955 kr
+ 39 kr fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flex-Line LED striplight 1500 lm/m IP65 230V, 15m
1.105 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blue Electric
Kategori: Lysbånd og -strenge