Blue Electric Flex-Line LED V2.0

Blue Electric Flex-Line LED V2.0 tilbyder kraftigt lys med 1500 lumen pr. meter, ideel til både inden- og udendørs brug. LED strippen er 5 meter lang og kan forlænges op til 50 meter. Den har en IP65-beskyttelse og fungerer i temperaturer ned til -35°C. Med en farvetemperatur på 4000 Kelvin er den perfekt til byggepladser og belysningsprojekter.

Blue Electric Flex-Line LED V2.0 koster lige nu 299 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 295 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 295 kr (16. april 2026) og 299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 5 meter
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 5 meter
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 5 meter
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric LED strip V2.0, 5 meter
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flex-Line LED striplight 1500 lm/m IP65 230V, 5m
368 kr
+ 49 kr fragt
Total: 417 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 1500 lm/m 5m
371 kr
+ 39 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BLUE ELECTRIC flexline LED 5m LED strip version 2.0, 12 watt/meter, 4000 Kelvin
381 kr
+ 79 kr fragt
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
BE Flex-Line LED-strip/lysbnd V2.0, 5 meter, 7.500 lumen
385 kr
+ 89 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 5m 2173627
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
BLUE ELECTRIC flexline LED 5m LED strip version 2.0, 12 watt/meter, 4000 Kelvin
407 kr
+ 78 kr fragt
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 5 meter
505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Fotoalbum