Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0

Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 er ideel til både indendørs og udendørs belysning. Med 1500 lumen pr. meter og en IP65-beskyttelse passer denne 50 meter lange LED strip perfekt til byggepladser. Lysbåndet leverer klart, hvidt lys på 4000 Kelvin, hvilket sikrer optimal synlighed under alle vejrforhold.

Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.495 kr (08. april 2026) og 1.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 50 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 50 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 50 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric LED strip V2.0, 50 meter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 50m 2173631
2.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BLUE ELECTRIC flexline LED 50m LED strip version 2.0, 12 watt/meter, 4000 Kelvin
2.104 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.183 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 1500 lm/m
2.123 kr
+ fri fragt
Total: 2.123 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 50 meter
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flex-Line LED striplight 1500 lm/m IP65 230V, 50m
2.973 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.022 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.0%

Specifikationer

Mærke: Blue Electric
Kategori: Lysbånd og -strenge