Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0

Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 er den ideelle løsning til byggepladsbelysning med kraftig lysstyrke på 1500 lumen per meter. Denne 25 meter lange strip, udstyret med 180 SMD LED og en farvetemperatur på 4000 Kelvin, sikrer effektiv indendørs og udendørs belysning. Designet med robusthed i tankerne, er strippen beskyttet til IP65 og fungerer selv ved lave temperaturer ned til -25°C.

Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 koster lige nu 699 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 695 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 695 kr (13. maj 2026) og 739 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 25 meter
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 25 meter
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Blue Electric LED strip V2.0, 25 meter
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flex-Line LED striplight 1500 lm/m IP65 230V, 25m
928 kr
+ 49 kr fragt
Total: 977 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 25m 2173630
990 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
BE Flex-Line LED-strip/lysbnd V2.0, 25 m, 37.500 lumen
1.033 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BLUE ELECTRIC flexline LED 25m LED strip version 2.0, 12 watt/meter, 4000 Kelvin
1.045 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric Flex-Line LED Strip V2.0 1500 lm/m
1.066 kr
+ fri fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Blue Electric Striplight 25 M
1.123 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 25 meter
1.275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 25 meter
1.309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blue Electric
Kategori: Lysbånd og -strenge