Blue Electric EndoCam

Blue Electric EndoCam er et WiFi-baseret inspektionskamera, perfekt til at udforske trange rum. Med en 2,0 megapixel opløsning og indstilleligt LED-lys opnår du klare billeder under alle forhold. Kameraet kan let tilsluttes din smartphone, og den medfølgende app fungerer på alle mobile styresystemer. Inkluderer et 3,5 meter fleksibelt kabel og nyttige tilbehørsdele som magnet, spejl og krog.

Blue Electric EndoCam koster lige nu 569 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 542 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 542 kr (08. april 2026) og 569 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Blue Electric inspektionskamera, WiFi
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Blue Electric EndoCam wi-fi inspektionskamera
637 kr
+ 49 kr fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Blue Electric EndoCam WIFI inspektionskamera 2099882
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Blue Electric EndoCam WIFI inspection camera
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blue Electric EndoCam WiFi baseret Inspektionskamera der kobles til mobiltelefon
1.075 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Blue Electric EndoCam WiFi baseret Inspektionskamera der kobles til mobiltelefon
1.160 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Blue Electric
Kategori: Endoskoper