Bloomingville Yonne Barstol

Bedste pris
Stabil pris
2.499kr
3.699 krSPAR 32%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev komfort og stil med Bloomingville Yonne barstolen. Med sit naturfarvede rattan sæde og solide jernben, er den ideel til både køkkenet og teenageværelset. Den integrerede fodstøtte sørger for afslappet siddekomfort, mens det håndlavede design tilføjer unik charme til din indretning.

Bloomingville Yonne Barstol koster lige nu 2.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (16. april 2026) og 2.499 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE YONNE BARSTOL RATTAN NATUR 94
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Yonne
2.558 kr
+ fri fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Yonne Barstol Med Ryglæn Natur
2.940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Yonne barstol, m. ryglæn natur rattan og jern
3.479 kr
+ fri fragt
Total: 3.479 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Yonne Barstol, Natur, Rattan
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Yonne Barstol, Natur, Rattan, L54xH94xW52 cm
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Barstole
farve: Black
materiale: Rattan
type: Bar