Bloomingville Sole Spisebord

Det elegante Sole spisebord fra Bloomingville er skabt i bæredygtig bambus, der bringer en naturlig charme til din udendørs indretning. Med sit rektangulære design og rummelige format kan det komfortabelt rumme op til 6 personer, ideelt til hyggelige stunder i haven. Husk at beskytte bordet ved at placere det i et overdækket område for at bevare dets skønhed.

Bloomingville Sole Spisebord koster lige nu 3.000 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.800 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.800 kr (27. maj 2026) og 3.599 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.000 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Sole Spisebord, Natur, Bambus L200 cm
3.000 kr
+ fri fragt
Total: 3.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Sole Spisebord Natur
3.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE SOLE BAMBUS SPISEBORD NATUR 200
3.599 kr
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm
4.422 kr
+ fri fragt
Total: 4.422 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE rektangulær Sole spisebord natur bambus
4.769 kr
+ fri fragt
Total: 4.769 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Haveborde
type: Spisebord