Bloomingville Sole Sofabord

Bloomingville Sole Sofabord bringer en naturlig elegance til dit hjem med sit lette og sommerlige design i bambus. Perfekt til både indendørs og udendørs brug, dette bord er ideelt til afslappende stunder på terrassen eller i stuen. Med sine mål på L: 90 cm og B: 60 cm, passer det perfekt ind i mindre rum eller kombineres med andre borde for en større overflade.

Bloomingville Sole Sofabord koster lige nu 990 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 950 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 950 kr (16. marts 2026) og 991 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 990 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Sole Sofabord Natur
990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Sole
991 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville - Sole Sofabord, Natur, Bambus L90 cm
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Sole Sofabord, Natur, Bambus, L90xH50xW60 cm
1.210 kr
+ fri fragt
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Sole bambusbord
1.257 kr
+ fri fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 2027-15 dage-02
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Sofabord Sole bambus Bloomingville 60x90
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE SOLE BAMBUS SOFABORD NATUR 90
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Haveborde