Bloomingville Sole Liggestol

Bloomingville Sole liggestol kombinerer skandinavisk design og komfort. Fremstillet i naturlig bambus, tilbyder denne daybed et stilfuldt og afslappende sted til din terrasse eller have. Den justerbare ryg sikrer optimal komfort, uanset om du solbader eller slapper af med en bog.

Bloomingville Sole Liggestol koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.200 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.200 kr (27. maj 2026) og 2.799 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Sole Daybed, Natur, Bambus L220 cm
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Sole Daybed Natur
2.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Sole Daybed, Natur, Bambus, L220xH33xW74 cm
3.172 kr
+ fri fragt
Total: 3.172 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Sole liggestol, m. justerbar ryg, foldbar natur bambus
3.349 kr
+ fri fragt
Total: 3.349 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE SOLE BAMBUS DAYBED NATUR 220
3.799 kr
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Havemøbler