Bloomingville Pavone Sofabord

4.0 (1 anmeldelse)

Bloomingville Pavone er et elegant udendørs sofabord i sort fibercement og metal. Med sit nordiske design passer det perfekt til haven eller terrassen og giver et stilfuldt look.

Bloomingville Pavone Sofabord koster lige nu 1.509 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.400 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.400 kr (27. maj 2026) og 1.509 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.509 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE PAVONE SOFABORD FIBERCEMENT SORT 90
1.509 kr
Total: 1.509 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Pavone Sofabord Fibercement Sort 44x90 cm
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Pavone
1.717 kr
+ fri fragt
Total: 1.717 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Pavone Sofabord Sort
1.800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Pavone udendørs sofabord, rektangulær sort fibercement/metal
2.059 kr
+ fri fragt
Total: 2.059 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Pavone Sofabord, Sort, Fibercement, L90xH44xW60 cm
2.114 kr
+ fri fragt
Total: 2.114 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Kaffeborde
type: Sofabord