Bloomingville Pavone Sofa

4.5 (2 anmeldelser)

Bloomingville Pavone Sofa er perfekt til det nordiske udemiljø. Lavet af sort pulverlakeret metal med håndvævet lysebrunt polyesterreb samt komfortable beigebrune puder, skaber den en stilfuld og behagelig udendørs oase.

Bloomingville Pavone Sofa koster lige nu 4.999 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.500 kr (27. maj 2026) og 5.409 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Pavone Sofa Metal Brun 72x174 cm
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Pavone Sofa Brun
5.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE PAVONE SOFA METAL BRUN 174
5.409 kr
Total: 5.409 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Pavone havesofa, m. beigebrune puder lysebrun polyesterreb og sort metal
7.289 kr
+ fri fragt
Total: 7.289 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Pavone Sofa, Brun, Metal, L174xH72xW68 cm
7.306 kr
+ fri fragt
Total: 7.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Udendørs sofaer
materiale: Metal