Bloomingville Pavone Havesofa

Bloomingville Pavone Havesofa er indbegrebet af nordisk elegance. Denne sofa er lavet af pulverlakeret sort metal og håndvævet polyesterreb, der sikrer holdbarhed og stil. Mørkegrå pudebetræk af polyester, der kan vaskes ved 30 grader, fuldender det sofistikerede look, perfekt til ethvert udemiljø.

Bloomingville Pavone Havesofa koster lige nu 4.999 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.500 kr (27. maj 2026) og 5.419 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Pavone Sofa Metal Sort 72x174 cm
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Pavone Sofa Sort
5.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE PAVONE SOFA METAL SORT 174
5.419 kr
Total: 5.419 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Pavone havesofa, m. armlæn og mørkegrå puder sort polyesterreb og sort metal
7.289 kr
+ fri fragt
Total: 7.289 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Pavone Sofa, Sort, Metal, L174xH72xW68 cm
7.306 kr
+ fri fragt
Total: 7.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Udendørs sofaer