Bloomingville Niah Sofabord

Bloomingville Niah sofabord er et minimalistisk og elegant møbel. Med en kvadratisk mosaikbordplade af hvidt sten og keramik samt et sort jernstel, tilføjer dette sofabord et nordisk touch til din stue. Det stilfulde design passer perfekt til moderne indretninger.

Bloomingville Niah Sofabord koster lige nu 900 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 900 kr (10. april 2026) og 900 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 900 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Niah Sofabord Hvid
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Niah Sofabord, Hvid, Sten 60x60 cm
1.297 kr
+ fri fragt
Total: 1.297 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Niah Sofabord Hvid Sten
1.297 kr
+ fri fragt
Total: 1.297 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Sofabord Niah m/ hvide mosaiksten Bloomingville 60x60
1.609 kr
+ fri fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Niah Sofabord, Hvid, Sten
1.922 kr
+ fri fragt
Total: 1.922 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Niah sofabord, kvadratisk hvidt sten/keramik mosaik m. sort jernstel
2.279 kr
+ fri fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE NIAH SOFABORD HVID STEN 60
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Kaffeborde