Bloomingville Mundo Sofabord

4.6 (8 anmeldelser)

Mundo sofabordet fra Bloomingville er skabt til at pryde din terrasse eller stue med sin nordiske elegance. Bordet er konstrueret af grå fibercement og sort metal, hvilket giver det et moderne og stilrent udseende. Det måler 90x60 cm og passer perfekt som et multifunktionelt møbel til både indendørs og udendørs brug.

Bloomingville Mundo Sofabord koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 14,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.400 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.400 kr (27. maj 2026) og 1.699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mundo Sofabord, Grå, Fibercement L90 cm
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE MUNDO SOFABORD GRÅ 90
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mundo Sofabord Grå
1.700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mundo
1.717 kr
+ fri fragt
Total: 1.717 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Mundo havebord grå/sort cement/metal, rektangulær
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Mundo Sofabord, Grå, Fibercement, L90xH42xW60 cm
2.114 kr
+ fri fragt
Total: 2.114 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Kaffeborde
funktioner: Udendørs