Bloomingville Mundo Loungestol

Bloomingville Mundo loungestolen kombinerer stilfuldt design med komfort. Fremstillet i sort metal og udstyret med naturfarvede polyesterhynder, er denne stol perfekt til både indendørs og udendørs brug. Stolen er frostsikker og vandafvisende, hvilket gør den ideel til terrassen eller haven. Med sine mål på 74x72x87 cm passer den ind i ethvert miljø.

Bloomingville Mundo Loungestol koster lige nu 2.239 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.079 kr (03. marts 2026) og 2.239 kr (07. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.239 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE MUNDO LOUNGESTOL SORT 87
2.239 kr
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Mundo loungestol natur/sort polyester/metal, m. armlæn, inkl. hynder
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Mundo Loungestol, Sort, Metal, L87xH72xW74 cm
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mundo Loungestol Metal Sort 72x87 cm 2 stk
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Havemøbler