Bloomingville Mundo Havesofa

Bloomingville Mundo havesofa er skabt til udendørs hygge med sin stilfulde kombination af pulverlakeret sort metal og håndvævet grønt polyesterreb. Sofaen leveres med pudebetræk i bløde grønne og sandfarver, der tilføjer en afslappet elegance til din terrasse eller have.

Bloomingville Mundo Havesofa koster lige nu 4.600 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.500 kr (27. maj 2026) og 6.040 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.600 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE MUNDO SOFA GRØN 175
4.600 kr
Total: 4.600 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mundo Sofa, Grøn, Metal L175 cm
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mundo Sofa Grøn
5.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Mundo havesofa, m. hynder grøn polyesterreb og sort metal
7.099 kr
+ fri fragt
Total: 7.099 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Mundo Sofa, Grøn, Metal, L175xH72xW74 cm
7.306 kr
+ fri fragt
Total: 7.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Udendørs sofaer