Bloomingville MINI Youl Basket

Bedste pris
Stabil pris
440kr
1.199 krSPAR 63%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Bloomingville MINI Youl Basket er en charmerende opbevaringskurv til børneværelset. Den er udført i naturfarvet vandhyacint og har et sødt pandadesign, der gør den både funktionel og dekorativ. Den kommer med et praktisk låg, hvilket gør den ideel til opbevaring af legetøj eller andre småting.

Bloomingville MINI Youl Basket koster lige nu 440 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 440 kr (14. april 2026) og 520 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 440 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Youl Opbevaringskurv Til Børn Natur
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Youl Basket w/Lid Nature
441 kr
+ 39 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Youl Kurv m/Låg, Natur, Vandhyacint H42 cm
529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI panda kurv natur vandhyacint, rund
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Youl Kurv m/Låg, Natur, Vandhyacint
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Skabe og opbevaring