Bloomingville MINI Timone Kurv m/Låg

Timone Kurv med låg fra Bloomingville MINI er en charmerende opbevaringsløsning til børneværelset. Lavet af naturlig vandhyacint giver den et hyggeligt og varmt udtryk, mens det praktiske låg holder legetøjet organiseret og lettilgængeligt for små hænder.

Bloomingville MINI Timone Kurv m/Låg koster lige nu 720 kr. En stigning på 10,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (16. april 2026) og 820 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 720 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Timone Kurv Med Låg Natur
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Timone Basket w/Lid
831 kr
+ 39 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Timone Kurv Med Låg Natur
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bloomingville Kurv m. Låg Timone Vandhyacint
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Kurve