Bloomingville Mini Moris væghylde

Bedste pris
Stabil pris
295kr
550 krSPAR 46%
hos Fenomen.dk
På lagerLaveste

Moris væghylden fra Bloomingville Mini er designet i nordisk stil og lavet af naturfarvet paulowniatræ. Med tre hylder er den ideel til opbevaring på børneværelset eller andre rum. Hæng den på væggen eller stil den på gulvet for fleksibel anvendelse.

Bloomingville Mini Moris væghylde koster lige nu 295 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 295 kr (16. april 2026) og 295 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 295 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Bloomingville hylde Moris træ
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI Moris væghylde natur paulowniatræ
398 kr
+ fri fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Moris Hylde, Natur, Kejsertræ
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Moris
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Moris Hylde Til Børneværelse Natur
410 kr
+ 40 kr fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bloomingville Hylde 70 cm Moris
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Møbler til baby og småbørn