Bloomingville Mini Merlen Gyngehest

5.0 (3 anmeldelser)

Bloomingville Mini Merlen Gyngehest er en charmerende gyngehest designet til børn. Den er lavet af blødt hvidt polyester med sorte prikker og et gyngestativ i natur bøgetræ. Denne stilfulde gyngehest tilføjer et nordisk touch til ethvert børneværelse.

Bloomingville Mini Merlen Gyngehest koster lige nu 576 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (30. april 2026) og 578 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 576 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville MINI Merlen Rocking Horse
576 kr
+ 39 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Merlen Gyngehest Hest
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Merlen Gyngehest, Hest, Hvid, Polyester
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI Merlen gyngehest hvid polyester og natur bøgetræ
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Merlen Gyngehest, Hest, Hvid, Polyester, L70xH56xW34 cm
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
C.Centrum favicon
C.Centrum
Gyngehest med navn, Hest | Bloomingville
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Gyngeheste og vippedyr
type: Vippe