Bloomingville MINI Leroy Tæppe

Bedste pris
Stabil pris
199kr
899 krSPAR 78%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Bloomingville MINI Leroy Tæppe er perfekt til børneværelset med sit søde løvehoveddesign. Det er lavet af holdbar bomuld med frynser og en tuftet struktur, og det måler 130 cm i diameter.

Bloomingville MINI Leroy Tæppe koster lige nu 199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (04. juli 2026) og 249 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Leroy Tæppe, Multifarvet, Bomuld Ø130 cm
199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Leroy Tæppe Til Børn Blå
350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Leroy Tæppe, Multifarvet, Bomuld, Ø130cm
433 kr
+ 45 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI Leroy Tæppe, Blå, Bomuld D: 130cm
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Møbler til baby og småbørn