Bloomingville Mini Jela Taburet

Bedste pris
Stabil pris
450kr
1.199 krSPAR 62%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Bloomingville Mini Jela Taburet er perfekt til børneværelset. Lavet af hvidvasket bøgetræ, er denne taburet både robust og stilfuld. Med sin praktiske hylde kan den bruges til både opbevaring og som siddeplads.

Bloomingville Mini Jela Taburet koster lige nu 450 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (01. marts 2026) og 450 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Jela Taburet Til Børn Natur
450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Jela Taburet, Natur, Bøg
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Bloomingville Taburet i Bøgetræ Natur
1.104 kr
+ fri fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Bloomingville Taburet i Bøgetræ Natur
1.104 kr
+ fri fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI rektangulær taburet m. hylde natur hvidvasket bøg
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE JELA TABURET NATUR 39
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Møbler til baby og småbørn