Bloomingville Mini Dolly Gyngehest

5.0 (1 anmeldelse)

Bloomingville Mini Dolly Gyngehesten er en charmerende tilføjelse til børneværelset. Formet som et får, kombinerer det bløde, sort-hvide design både komfort og leg. Perfekt til at sprede glæde og kreativitet blandt de mindste.

Bloomingville Mini Dolly Gyngehest koster lige nu 558 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 553 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 553 kr (24. juni 2026) og 610 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Dolly Sheep Rocking Toy White
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Dolly Gyngehest Får
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mini Dolly Gyngehest, Får, Hvid, Polyester
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Dolly Gyngehest, Får, Hvid, Polyester, L65xH53xW34 cm
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
C.Centrum favicon
C.Centrum
Gyngehest med navn, Får | Bloomingville
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bloomingville Mini Gyngehest Dolly Får
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Gyngeheste og vippedyr
minimumsalder: 12 måneder
type: Vippe