Bloomingville Mini Cosmina Kurv

Bloomingville Mini Cosmina kurv er en charmerende opbevaringsløsning til børneværelset. Den er fremstillet af naturligt søgræs og rattan, hvilket giver et dekorativt og hyggeligt look. Perfekt til opbevaring af legetøj eller tøj, mens den bidrager til en organiseret og stilfuld indretning.

Bloomingville Mini Cosmina Kurv koster lige nu 710 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (16. april 2026) og 720 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Cosmina
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Cosmina Opbevaringskurv Til Børn Natur
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI kurv, m. låg natur og sort, rattan og søgræs
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Cosmina Kurv m/Låg, Natur, Søgræs, D40xH68,5 cm
931 kr
+ fri fragt
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Cosmina Kurv m/Låg, Natur, Søgræs H69 cm
931 kr
+ 49 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Cosmina Kurv Med Låg Natur
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Kurve