Bloomingville MINI Corintha Kurv

Bedste pris
Stabil pris
761kr
1.199 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bloomingville MINI Corintha kurv er den perfekte opbevaringsløsning til børneværelset. Lavet af håndmalet rattan og søgræs, kombinerer den et charmerende design med praktisk anvendelse. Ideel til at opbevare legetøj og tøj og giver rummet et dekorativt præg.

Bloomingville MINI Corintha Kurv koster lige nu 761 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 961 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 761 kr (27. maj 2026) og 961 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 761 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Corintha Basket w/Lid Red
761 kr
+ 39 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Corintha Kurv m/Låg, Rød, Søgræs H61 cm
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Corintha Kurv m/Låg, Rød, Søgræs, D43xH61 cm
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI kurv, m. låg natur og rød, rattan og søgræs
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Kurv Med Låg Svamp
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Kurve