Bloomingville MINI Cillie Kurv

Bloomingville MINI Cillie kurv med låg er inspireret af en vaffelis med krymmel og tilføjer et sjovt og dekorativt element til børneværelset. Kurven er rummelig og ideel til opbevaring af barnets yndlingsting, samtidig med at den skaber en legende atmosfære.

Bloomingville MINI Cillie Kurv koster lige nu 720 kr. En stigning på 10,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (16. april 2026) og 720 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 720 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Cillie Fletkurv Til Børn Natur
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Cillie Basket w/Lid Water Hyacinth
831 kr
+ 39 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Cillie Kurv med låg, Natur, Vandhyacint, D40xH72 cm
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg Natur
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bloomingville Kurv m. Låg Cillie 40x72 cm
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Kurve