Bloomingville Mini Calle Bogreol

2.8 (4 anmeldelser)

Bloomingville Mini Calle Bogreol kombinerer praktisk opbevaring med charmerende design. Med tre skuffer dekoreret med dyremotiver er denne reol ideel til børneværelset, hvor den kan rumme bøger, legetøj og andre skatte. Lavet af holdbart kejsertræ i en naturlig finish, passer den perfekt ind i ethvert moderne hjem.

Bloomingville Mini Calle Bogreol koster lige nu 2.699 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.569 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.569 kr (17. april 2026) og 2.699 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Calle
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Calle Bogreol m/Skuffer, Natur, Kejsertræ
2.859 kr
+ fri fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Calle Bogreol Til Børn Natur
2.860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L107xH89,5xW28 cm
3.075 kr
+ fri fragt
Total: 3.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE MINI bogreol m. 3 skuffer grå kejsertræ
3.279 kr
+ fri fragt
Total: 3.279 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE CALLE BOGREOL M/SKUFFER NATUR 107
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville Mini
Kategori: Bogskabe og reoler
funktioner: Til bøger, Til børn