Bloomingville Mekkel Kurv

Bloomingville Mekkel kurvesættet tilbyder praktisk opbevaring med tre smukke kurve i naturfarvet polyrattan. De er designet med hanke for nem flytning og kan bruges til tæpper, puder eller som stilfulde dekorationer i hjemmet.

Bloomingville Mekkel Kurv koster lige nu 430 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 400 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 400 kr (21. april 2026) og 490 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 430 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mekkel Kurv I Flet Natur
430 kr
+ 40 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mekkel
553 kr
+ 39 kr fragt
Total: 592 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Kurve sæt Mekkel Bloomingville
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mekkel Kurv, Natur, Polyrattan sæt 3 stk.
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Mekkel kurv, m. hank natur polyrattan
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Mekkel Kurv, Natur, Polyrattan
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Kurve