Bloomingville Malo Havebord

Bloomingville Malo Havebord er fremstillet af naturlig bambus, der tilføjer et hyggeligt look til dit udemiljø. Med sine mål på 178x75 cm er det ideelt til både middage og dekorative udstillinger. Perfekt til at skabe en afslappet og indbydende atmosfære i haven.

Bloomingville Malo Havebord koster lige nu 2.100 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.900 kr (27. maj 2026) og 2.860 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.100 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Malo Udendørs Spisebord Natur
2.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Malo Spisebord Bambus Natur 178x178 cm
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Spisebord m/ stang Malo bambus Bloomingville L: 178
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm
3.075 kr
+ fri fragt
Total: 3.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Malo havebord, m. stativ, rektangulær natur bambus
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Haveborde